Про компанію

Будівництво великих об'єктів неминуче пов'язане з використанням різних модифікацій баштових кранів, оскільки це основна техніка на будівництві. Компанія "АТС КРАН ГРУП" одна з перших зайняла нішу на ринку нових швидкісних висотних баштових кранів і перша завезла на територію України кран китайського виробництва. Свої лідерські позиції вона утримує і до сьогодні, будучи надійним партнером та відповідальним виконавцем.

В даний час ТОВ «АТС КРАН ГРУП» є ексклюзивним дистриб'ютором в Україні одного з найбільших виробників баштових кранів компанії SYM (SHENYANG SANYO BUILDING MACHINERY CO.,LTD (КНР)). Як відомо, продукція SYM відрізняється оптимальним поєднанням ціни та якості.

Баштовані крани SYM довели свою ефективність часом. Компанія «АТС КРАН ГРУП» 12 років експлуатує вантажопідйомну техніку цього виробника на будівельних об'єктах України. За цей час баштові крани SYM показали, що вони відповідають високим вимогам щодо міцності, надійності та зручності експлуатації.
Наші партнери - ABS ENGL 1

 

kran1

Крани

Максимальна вантажопідйомність – 8 т
Довжина стріли від 30 до 60 метрів
Вантажопідйомність на ...
Максимальна вантажопідйомність - 10 т
Довжина стріли від 30 до 60 метрів
Вантажопідйомність на ...
Максимальна вантажопідйомність - 12 т
Довжина стріли від 45 до 70 метрів
Вантажопідйомність на ...
Максимальна вантажопідйомність - 10 т
Довжина стріли від 30 до 50 метрів
Вантажопідйомність на ...

ВИРОБНИК

logo222

Одна з найбільших компаній з виробництва баштових кранів SYM (SHENYANG SANYO BUILDING MACHINERY CO.,LTD (КНР)
Вежеві крани SYM - це оптимальне рішення щодо співвідношенню ціна-якість при проведенні будівельних робіт, які зарекомендували себе як якісна та надійна техніка з відмінними вантажівсотними характеристиками та надійними показниками при експлуатації в суворих умовах будівельних майданчиків.

Адреса центрального офісу:

м. Київ, 03124, бульвар Вацлава Гавела, 8
+38 (044) 393-09-79
+38 (050) 401-02-01
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прес-центр

Послуги